Polewy cukiernicze

Polewy cukiernicze, to półprodukty dla przemysłu cukierniczego, przeznaczone do oblewania dekorowania, formowania wszelkiego rodzaju wyrobów cukierniczych.

Kremy do nadzień

Kremy do nadzień, to półprodukty dla przemysłu cukierniczego, przeznaczone do nadziewania, przekładania, dekorowania wszelkiego rodzaju wyrobów cukierniczych.

Polewy do lodów

Polewy do lodów produkowane są ze specjalnej kompozycji surowców, dzięki czemu znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle jak i wśród rzemieślników.

Kremy do zapiekania

Kremy do zapiekania to produkty przeznaczone do nadziewania wyrobów cukierniczych poddawanych obróbce termicznej.

O nas

Zakład Produkcji Czekolady i Artykułów Cukierniczych WIEPOL Zakład Pracy Chronionej Ireneusz Wielimborek, rozpoczął działalność w 1990 roku, w oparciu o wpis do ewidencji działalności gospodarczej w Urzędzie Miasta Sierpc nr 1000/90, pod nazwą „Mała Gastronomia” Ireneusz Wielimborek. Była to jednoosobowa firma, w której właściciel był: producentem, sprzedawcą, księgowym i menedżerem. W 1993 roku rozpoczęta została produkcja polew kakaowych. Dokonana została zmiana nazwy działalności na Zakład Produkcji Czekolady i Artykułów Cukierniczych WIEPOL Ireneusz Wielimborek. Uruchomienie nowej produkcji spowodowało znaczny wzrost obrotów. Wysoka jakość i konkurencyjne ceny zaowocowały przyrostem ilości odbiorców.

© 2024 Wiepol
Pulsmedia.pl